Pastorer

Stefan Albinsson, pastor och föreståndare

Mobiltel. 0728-58 49 93

E-post: stefan@norrmalmskyrkan.se

Elisabet Ravelojaona, pastor

Mobiltel. 070-422 41 98

E-post: elisabet@norrmalmskyrkan.se

Diakon

Gunnel Näsfors

Mobiltel. 0707-94 33 57

E-post: gunnel@norrmalmskyrkan.se eller diakon@norrmalmskyrkan.se

Församlingsmusiker

Marie Rindborg

Mobiltel. 070-155 26 41

E-post: marie@norrmalmskyrkan.se

Expedition & administration

Tel. 08-54 54 71 30, telefontid må-to kl 10-12. Övrig tid hänvisar vi till vår telefonsvarare, lämna ett meddelande så att vi kan ringa upp, eller till enskilda medarbetare.

E-post: info@norrmalmskyrkan.se

Vaktmästare

Björn Landström

Mobiltel. 073-912 35 65

E-post: bjorn@norrmalmskyrkan.se

Musikskolan

Musikskolans expedition, Gunnel Näsfors

Tel. 08-54 54 71 35 (telefonsvarare), mobiltel. 0769-42 89 56

E-post: musikskolan@norrmalmskyrkan.se